fbpx

Opavská 3200/70a, 747 21 Kravaře

Opavská 3200/70a

747 21 Kravaře

+420 775 932 047

Zajímá Vás jak probíhá realizace celé zakázky od zaměření až po montáž? Níže můžete vidět jednotlivé kroky, které jsou potřeba pro finální realizaci.

Zaměření

První fáze je nejdůležitější – zaměření. Abychom mohli celou zakázku nacenit a následně vyrobit je potřeba mít přesné rozměry. Z počátku tedy proběhne zaměření místa instalace, kde si probereme všechny detaily zakázky. Pokud již máte zkreslené návrhy, rozměry nebo máte fotky pro inspiraci, tak si je připravte.

Cenová nabídka

Po zaměření a dopřesnění detailů obdržíte cca do týdne cenovou nabídku. Nabídka bude vytvořena co nejpřesněji podle požadavků a rozměrů, které jsme si předali při zaměření.

Souhlas s nabídkou

Po odeslání cenové nabídky čekáme na Váš souhlas. Jakmile s cenovou nabídkou souhlasíte, postoupíme do dalšího kroku.

3D návrh

Nyní je čas na 3D návrh. Tento návrh připravujeme přesně v přesných rozměrech a odstínech, které jsme si předali u zaměření. Lze si tak lépe představit, jak výsledný projekt vypadá. 3D návrh je zdarma součástí celé zakázky.

Doladění

Nyní je čas na finální doladění celého projektu. Ve 3D návrhu budeme spolu ladit jednotlivé body tak, aby finální výsledek byl dle Vašich představ.

Potvrzení finální verze

Jakmile doladíme všechny detaily a potvrdíte finální verzi z 3D návrhu, předáme zakázku do výroby.

Výroba

Nyní již probíhá výroba celé zakázky včetně objednání kování, spotřebičů a případných dalších doplňků. Zároveň potvrdíme termín instalace, který si ještě jednou cca 2 týdny předem schválíme.

Montáž

Finále celého projektu – montáž. V tuto chvíli u Vás probíhá montáž a Vy se již můžete těšit až si nový nábytek užijete.

Líbí se Vám má práce?

Chcete nábytek na zakázku?

Můžete zavolat:

+420 775 932 047

nebo